JEZERO GARDA

K tomuto největšímu italskému jezernímu klenotu jsme podnikli již dva výlety a vždy jen na pár dní. Při prvním výletu jsme podnikli pár zastávek okolo jezera, ale hlavním bodem byla návštěva přilehlých zábavních parků. Druhá návštěva na pár dní byla plánována jako odpočinková po náročných dnech v bike parku v Livignu. Nedalo nám to a i při této návštěvě jsme nazapoměli opět na zábavní parky a i některá místa okolo jezera.


Italský zábavní park, kterému bezpochyby přidává na atraktrivitě právě jeho umístění - u břehu Gardského jezera. Z výškových atrakcí máte totiž krásný výhled na toto jezero. My jsme Gardu, respektive i Gardaland navštívili dvakrát, obě návštěvy proběhly v září, ale každá byla trochu jiná - záleží totiž, kdy se rozhodnete park navštívit.

K tomuto největšímu italskému jezernímu klenotu jsme podnikli již dva výlety v roce 2016 a 2020, vždy jen na pár dní. Při prvním výletu jsme podnikli pár zastávek okolo jezera, ale hlavním bodem byla návštěva přilehlých zábavních parků. Druhá návštěva na pár dní byla plánována jako odpočinková po náročných dnech v bike parku v Livignu. Nedalo...