SIX FLAGS MAGIC MOUNTAINS

07.01.2024

Milovníci adrenalinu a ti, kdo objíždějí evropské zábavní parky by si rozhodně neměli nechat ujít návštěvu alespoň jednoho parku tohoto slavného amerického zábavního řetězce Six Flags. Výhodou toho Kalifornského je to, že se díky podnebí nezavírá, protože ono to s těmi parky není tak jednoduché. Třeba na východním pobřeží v New Yorku, New Yersey nebo v Illinois je park otevřen, respektive dráhy jsou v provozu pouze někdy od konce dubna do října. Zjišťovali jsme to sami, tak snad to tak bude. Nemusím Vám říkat, že my jsme o týden nestihli návštěvu v New Yersey a svezení se na ikoně King Da Ká. No alespoň máme důvod pro to, se vrátit. Ony totiž parky otevřené jsou i mimo tuto dobu, ale atrakce nejezdí a jsou otevřené pouze pro pořádání eventů a oslav k různým státním svátkům a příležitostem. Vtipné na tom je, že Vám ani podpora není schopna říct, kdy tak orientačně otevírají a odkazují Vás na sledování kalendáře - no to si pak tu dovolenou dopředu těžko naplánujete. 😀

Vždy je výhodnější koupě vstupenek přes internet, kde Vás čeká sleva. My si vstupenky kupovali den předem. Návštěvu těchto, ale i jiných zábavních parků si vždy plánujte mimo víkendy, státní svátky či prázdniny místních školáků. Vyhnete se tak totiž neustálému čekání ve frontách. Z tohoto pohledu byla návštěva v tento termín a ve čtvrtek naprosto idelání. 

Do parku se z LA dostanete za 45 minut, je to pak zřejmě nejlépe hodnocený park z celého řetězce. Parkování je zdarma a je tu dostatek parkovacích míst, stejně tak, jako všude jinde. Dostanete se sem i veřejnou dopravou, s vhodným spojením Vám pomůže google maps. My jen doufáme, že si co nejdříve odškrtneme další Six Flags parky na tomto kontinentu.

Six Flags Magic Mountains
Six Flags Magic Mountains
Six Flags Magic Mountains
Six Flags Magic Mountains
Six Flags Magic Mountains
Six Flags Magic Mountains

A proč jsme nestihli návštěvu Six Flags na východním pobřeží?